Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szkoleniem Microsoft Excel dla finansistów, pracowników działów kadr, płac, działów sprzedaży i innych osób, dla których praca z listami osób, danymi sprzedaży, pobliczaniem czasów pracy i in. jest codziennością, ale chcących uczynić swoją pracę łatwiejszą i bardziej wydajną.

Szkolenie jest w wersji darmowej demonstracyjnej oraz wersji pełnej. Obie wersje dostępne są TUTAJ. Aby zalogować się do platformy szkoleniowej i zapisać na kurs należy na podany na adres b.boron@scuw.pl wysłać wniosek o utworzenie konta zawierający imię i nazwisko oraz adres mailowy, który posłuży do rejestracji. Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do platformy elerningowej otrzymujemy indywidualny dostęp do szkolenia.

Szkolenie prowadzi Pan Janusz Gach - wykładowca, trener z wieloletnim stażem. Autor wielu programów szkoleniowych z wykorzystania programu ExcelSpecjalizuje się m.in. w zastosowaniach arkuszy kalkulacyjnych. Rownież w analizach związanych z potrzebami biznesu i analiz finansowych. Autor wielu programów szkoleniowych  z dziedziny wykorzystania informatyki we wspomaganiu zarządzania przepływem informacji w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Potrafi w zrozumiały sposób przekazać skomplikowaną wiedzę dotyczącą złożonych, wieloetapowych analiz wykonywanych na bazie aplikacji MS Excel.

Współpracował z wieloma instytucjami szkoleniowymi takimi jak:

  • Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, Gdańsk
  • BDO Sp. z o.o., Warszawa
  • Akademia Biznesu MDDP Sp. k., Warszawa
  • „PRESSPUBLICA” Sp. Z o.o., Warszawa
  • Ergatis – Rekrutacja i Rozwój Zawodowy, Warszawa
  • Spółka Szkoleniowa Katowice
  • Centrum Edukacji Menedżerskiej,  Płock
  • Training Partners 73, Kraków

Przeszkolił setki osób dla największych firm w kraju, m.in. Grupy Tauron, Grupy Lotos, Grupy Energa. Stale współpracuje z kilkunastoma dużymi przedsiębiorstwami na terenie całego kraju.

Kontakt:
Bartosz Boroń
b.boron@scuw.pl
tel.: 32 420 43 38

 

 

Cennik: 

Liczba użytkownikówCena
Nieograniczona50 zł